Cauta pe site:  
     Prima pagină » Instituţii » Consiliul General al Mun. Bucureşti » Componenţa » Comisii de specialitate Micşorează fontul Măreşte Fontul  
  Directia Generala Administratie si Relatia cu CGMB - Comisii de specialitate




 

1. HOTĂRÂREA NR. 667/14.11.2019 PRIVIND MODIFICAREA HOTĂRÂRII CONSILIULUI GENERAL AL MUNICIPIULUI BUCUREȘTI NR.149/2016 PRIVIND CONSTITUIREA COMISIILOR DE SPECIALITATE ALE CGMB

2. HOTĂRÂREA nr. 604 din 2019-10-24 PRIVIND MODIFICAREA ȘI COMPLETAREA HOTĂRâRII CONSILIULUI GENERAL AL MUNICIPIULUI BUCUREȘTI NR.149/2016 PRIVIND CONSTITUIREA COMISIILOR DE SPECIALITATE ALE CGMB

3. HOTĂRÂREA nr. 323 din 2019-05-30 PENTRU COMPLETARE HOTĂRÂRII C.G.M.B. NR. 149/2016 PRIVIND CONSTITUIREA COMISIILOR DE SPECIALITATE ALE CONSILIULUI GENERAL AL MUNICIPIULUI BUCURESTI

4. HOTĂRÂREA nr. 14 din 2017-01-30 PENTRU MODIFICAREA HOTĂRÂRII C.G.M.B. NR. 149/2016 PRIVIND CONSTITUIREA COMISIILOR DE SPECIALITATE ALE CONSILIULUI GENERAL AL MUNICIPIULUI BUCURESTI

5. HOTĂRÂREA nr. 168 din 2016-08-01 PENTRU MODIFICAREA SI COMPLETAREA HOTĂRÂRII C.G.M.B. NR. 149/2016 PRIVIND CONSTITUIREA COMISIILOR DE SPECIALITATE ALE CONSILIULUI GENERAL AL MUNICIPIULUI BUCURESTI

6. HOTĂRÂREA nr. 149 din 2016-07-07 PRIVIND CONSTITUIREA COMISIILOR DE SPECIALITATE ALE CONSILIULUI GENERAL AL MUNICIPIULUI BUCURESTI

7. HOTĂRÂREA nr. 384 din 2020-12-02 PRIVIND CONSTITUIREA COMISIILOR DE SPECIALITATE ALE CONSILIULUI GENERAL AL MUNICIPIULUI BUCURESTI

8. HOTĂRÂREA nr. 402 din 2020-12-21 PENTRU COMPLETAREA ANEXEI NR. 2 A HOTĂRÂRII CONSILIULUI GENERAL AL MUNICIPIULUI BUCURESTI NR. 384/02.12.2020

9. HOTĂRÂREA nr. 50 din 2021-01-29 PENTRU MODIFICAREA ANEXEI NR. 2 A HOTĂRÂRII CONSILIULUI GENERAL AL MUNICIPIULUI BUCURESTI NR. 384/02.12.2020 PRIVIND CONSTITUIREA COMISIILOR DE SPECIALITATE ALE CONSILIULUI GENERAL AL MUNICIPIULUI BUCURESTI

10. HOTĂRÂREA nr. 177 din 2021-06-02 PENTRU MODIFICAREA ANEXEI NR. 2 A HOTĂRÂRII CONSILIULUI GENERAL AL MUNICIPIULUI BUCURESTI NR. 384/02.12.2020 PRIVIND CONSTITUIREA COMISIILOR DE SPECIALITATE ALE CONSILIULUI GENERAL AL MUNICIPIULUI BUCURESTI

11. HOTĂRÂREA nr. 66 din 2022-02-25 PENTRU MODIFICAREA ANEXEI NR. 2 A HOTĂRÂRII CONSILIULUI GENERAL AL MUNICIPIULUI BUCURESTI NR. 384/02.12.2020 PRIVIND CONSTITUIREA COMISIILOR DE SPECIALITATE ALE CONSILIULUI GENERAL AL MUNICIPIULUI BUCURESTI, CU MODIFICARILE SI COMPLETARILE ULTERIOARE

12. HOTĂRÂREA nr. 314 din 2022-06-02 PENTRU MODIFICAREA ANEXEI NR. 2 A HOTĂRÂRII CONSILIULUI GENERAL AL MUNICIPIULUI BUCURESTI nr. 384/02.12.2020 PRIVIND CONSTITUIREA COMISIILOR DE SPECIALITATE ALE CONSILIULUI GENERAL AL MUNICIPIULUI BUCURESTI, CU MODIFICARILE SI COMPLETARILE ULTERIOARE

13. HOTARARE nr. 315 din 2022-06-10 PENTRU MODIFICAREA HOTARARII CONSILIULUI GENERAL AL MUNICIPIULUI BUCURESTI NR. 400/21.12.2020 PRIVIND INFIINTAREA COMISIEI SPECIALE PENTRU INOVARE SI TRANSFORMARE DIGITALA, CU MODIFICARILE SI COMPLETARILE ULTERIOARE

Comisia juridică și de disciplină:
  1. RIGU ANDREI-DANIEL (USR) PREȘEDINTE
  2. BADIU ANDREI (PNL) SECRETAR
  3. BUJDUVEANU STELIAN (PNL)
  4. GRAM ANAMARIA ALINA (USR)
  5. PETRE ȘTEFANIA (USR)
  6. BĂDULESCU AURELIAN (PSD)
  7. CIRCA HONORIUS-EDWARD-ADRIAN (PSD)
  8. FLORESCU ADRIAN CONSTANTIN (PMP)
  9. CALENȚARU NASI (PSD)
Comisia economică, buget, finanțe și credite externe:
  1. PURCĂREA SORIN (PNL) PREȘEDINTE
  2. ȘERBAN LUMINIȚA-GABRIELA (USR) SECRETAR
  3. MARDAROVICI DIANA (PNL)
  4. CICEALĂ ANA-MARIA (USR)
  5. HRISTUDOR SANDA (USR)
  6. RAICIU ANCA-DANIELA (PSD)
  7. RĂDULESCU GABRIEL (PMP)
  8. HOPINCĂ RAREȘ (PSD)
  9. DOICIN CRISTIAN – VASILE (PSD)
  10. GHERGHICEANU FLORENTINA (PSD)
  11. STOFOR STEFAN RADU (USR)
  12. SOCOLOVICI RĂZVAN-MIHAI (PNL)
  13. SĂNDULESCU NINA (PSD)
Comisia pentru mediul de afaceri, comerț, turism și protecția consumatorilor:
  1. MITU RĂZVAN AUREL (PNL) PREȘEDINTE
  2. NICORESCU NICOREL (USR) SECRETAR
  3. VIȘAN HORIA-ALEXANDRU (PNL)
  4. BADIU ANDREI (PNL)
  5. COVACI FLORIN (USR)
  6. ȘERBAN LUMINIȚA-GABRIELA (USR)
  7. PODAR MARIAN - VASILE (PMP)
  8. IORDĂNESCU ANGHEL (PSD)
  9. RAICIU ANCA - DANIELA (PSD)
  10. HOPINCĂ RAREȘ (PSD)
  11. MAXIM MARIUS - CĂTĂLIN (PSD)
  12. ENCIU MIHAELA (PSD)
  13. ARUXANDEI IONUT (USR)
Comisia de patrimoniu:
  1. COVACI FLORIN (USR) PREȘEDINTE
  2. MARDAROVICI DIANA (PNL) SECRETAR
  3. BUJDUVEANU STELIAN (PNL)
  4. CANTEA IULIANA-ROXANA (USR)
  5. SMIGHELSCHI COSMIN VICTOR (USR)
  6. MILITARU MARIAN - CĂTĂLIN (PMP)
  7. VIGHECIU ADRIAN – NICOLAE (PSD)
  8. OLTEANU CRISTIAN - MARIAN (PSD)
  9. PETRESCU NATALIA LILIANA (PSD)
Comisia de transport şi mobilitate urbană:
  1. MELCIU FLORIN (PNL) PREȘEDINTE
  2. RĂU GABRIEL (USR) SECRETAR
  3. HAZARIAN CONSTANTIN (PNL)
  4. NICOLAIE GEORGE (PNL)
  5. CICEALĂ ANA-MARIA (USR)
  6. COVACI FLORIN (USR)
  7. MILEA DAN (USR)
  8. MILITARU MARIAN - CĂTĂLIN (PMP)
  9. ŞUHAN VALERIU - NICOLAE (PSD)
  10. STOICA IOANA (PSD)
  11. CALENŢARU NASI (PSD)
  12. PAVEL MARIUS - ADRIAN (PSD)
  13. SĂNDULESCU NINA (PSD) 
Comisia de urbanism şi amenajarea teritoriului:
  1. HAZARIAN CONSTANTIN (PNL) PREȘEDINTE
  2. MILEA DAN (USR) SECRETAR
  3. MORARU ADRIAN FLAVIUS (PNL)
  4. NICORESCU NICOREL (USR)
  5. RIGU ANDREI-DANIEL (USR)
  6. SMIGHELSCHI COSMIN VICTOR (USR)
  7. PAVEL MARIUS-ADRIAN (PSD)
  8. ȘUHAN VALERIU-NICOLAE (PSD)
  9. IONESCU ANDREI-GEORGE (PMP)
  10. VIGHECIU ADRIAN NICOLAE (PSD)
  11. CALENȚARU NASI (PSD)
  12. GHERGHICEANU FLORENTINA (PSD)
  13. VIȘAN HORIA-ALEXANDRU (PNL)
Comisia pentru utilități publice și salubritate:
  1. NICORESCU NICOREL (USR) PREȘEDINTE
  2. MELCIU FLORIN (PNL) SECRETAR
  3. DEACONESCU CĂTĂLIN-IONUȚ (PNL)
  4. TOMESCU HORIA (USR)
  5. BĂDULESCU AURELIAN (PSD)
  6. MAXIM MARIUS-CĂTĂLIN (PSD)
  7. STOICA IOANA (PSD)
  8. MILITARU MARIAN – CĂTĂLIN (PMP)
  9. STOFOR STEFAN RADU (USR)
Comisia de ecologie, protecția mediului și igienizare:
  1. CICEALĂ ANA-MARIA (USR) PREȘEDINTE
  2. NICOLAIE GEORGE (PNL) SECRETAR
  3. PURCAREA SORIN (PNL)
  4. GRAM ANAMARIA ALINA (USR)
  5. MUREȘAN MANUELA (USR)
  6. FLORESCU ADRIAN - CONSTANTIN (PMP)
  7. MAXIM MARIUS – CĂTĂLIN (PSD)
  8. STOICA IOANA (PSD)
  9. COMĂNICI ANCUȚA - SORINA (PSD)
Comisia de cultură, culte și educație civică, relații internaționale și relația cu societatea civilă:
  1. MUREȘAN MANUELA (USR) PREȘEDINTE
  2. VIȘAN HORIA-ALEXANDRU (PNL) SECRETAR
  3. HAZARIAN CONSTANTIN (PNL)
  4. HRISTUDOR SANDA (USR)
  5. PETRE ȘTEFANIA (USR)
  6. DAVIDESCU MARIANA-MONICA (PSD)
  7. OLTEANU CRISTIAN-MARIAN (PSD)
  8. FLORESCU ADRIAN - CONSTANTIN (PMP)
  9. TUDOR MIRONA (PSD) 
Comisia de sănătate, sport și protecție socială:
  1. TOMESCU HORIA (USR) PREȘEDINTE
  2. MORARU ADRIAN FLAVIUS (PNL) SECRETAR
  3. DEACONESCU CĂTĂLIN-IONUȚ (PNL)
  4. SOCOLOVICI RĂZVAN-MIHAI (PNL)
  5. CANTEA IULIANA-ROXANA (USR)
  6. NECULA VALENTIN (USR)
  7. COMĂNICI ANCUȚA-SORINA (PSD)
  8. ENCIU MIHAELA (PSD)
  9. ANGHEL IORDĂNESCU (PSD)
  10. LIPĂ ELISABETA (PSD)
  11. RAICIU ANCA-DANIELA (PSD)
  12. IONESCU ANDREI-GEORGE (PMP)
  13. ARUXANDEI IONUT (USR)
Comisia de învățământ și tineret:
  1. MITU RĂZVAN AUREL (PNL) PREȘEDINTE
  2. NECULA VALENTIN (USR) SECRETAR
  3. MELCIU FLORIN (PNL)
  4. NICOLAIE GEORGE (PNL)
  5. CANTEA IULIANA-ROXANA (USR)
  6. RĂU GABRIEL (USR)
  7. RIGU ANDREI-DANIEL (USR)
  8. PODAR MARIAN - VASILE (PMP)
  9. DOICIN CRISTIAN – VASILE (PSD)
  10. GHERGHICEANU FLORENTINA (PSD)
  11. DAVIDESCU MARIANA - MONICA (PSD)
  12. LIPĂ ELISABETA (PSD)
  13. TUDOR MIRONA (PSD) 

 

Prelucrarea datelor cu caracter personal  |   Politica de utilizare cookie-uri
Primaria municipiului Bucuresti © 1996 - 2020